Відійшов до Господа клірик єпархії схіархімандрит Іов (Шутко)

У вівторок, 22 серпня, відійшов у вічність клірик Мукачівської єпархії, священнослужитель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору міста Ужгород, схіархімандрит Іов (Шутко).

Чин похорону відбудеться 24 серпня, о 1000 к.ч., в Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі міста Ужгород. Відспівування очолить благочинний чоловічих монастирів Мукачівської єпархії, настоятель Свято-Покровського чоловічого монастиря, архімандрит Митрофан (Шимон).

Тіло клірика єпархії буде віддано землі о 1500  того ж дня на кладовищі Свято-Миколаївської чоловічої обителі, що в с. Іза-Карпутлаш, Хустського району.

Єпархіальне управління на чолі з керуючим єпархією, Високопреосвященнішим Феодором, архієпископом Мукачівським і Ужгородським приносить щирі співчуття родині померлого та молиться за спокій його душі. Нехай Господь прийме душу новоспочилого пастиря в оселях праведних, де немає ні скорботи, ні печалі, ні зітхання, а життя – вічне! Вічна пам’ять справжньому пастирю Христової Церкви.

За матеріалами Інформаційного відділу Мукачівської православної єпархії