Велике освячення води на р.Уж. Частина 2 (+фото)

Уже традиційно з 1991 року громада Свято-Хресто-Воздвиженського кафедрального собору (Української Православної канонічної церкви), за ініціативи і організації нашого настоятеля прот.Димитрія Сидор, 19 січня після святкової літургії хресною ходою йде на єдину у світі Православну набережну до р.Уж-Йордан, де відбувається Велике освячення води. З часу приходу на кафедру у 2009 році Мукачівсько-Ужгородської єпархії, ходу торжественно очолює владика архієпископ Феодор.
Як і щорічно, православна набережна була заповнена уся, від пішоходного мосту до будівлі обласної прокуратури. Як і в минулі роки близько семи тисяч вірників приймали участь у спільній молитві на Ужгородському Йордані, який співом прикрашав хор Хресто-Воздвиженського собору та духовенство. Також за доброі традиціі на освяченні води був присутній і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який першим окунувся в р.Уж та привітав усіх присутніх зі святом. На завершення чину освячення води владика Феодор виголосив проповідь.