Призри на смиренння

З 2 до 8 липня в Мукачівській православній єпархії перебуватиме ікона Божої Матері «Призри на смирення» зі Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва,в рамках загальноукраїнської Хресної ходи, яка проходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і приурочена до свята Хрещення Київської Русі і дня пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира.
Першими Хресним ходом ікону зустрічали прихожани Хресто-Воздвиженського собору на чолі з настоятелем о.Димитрієм Сидор, керуючим Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішим Феодором, архієпископом Мукачівським і Ужгородським та духовенством.
Після акафисту до Пресвятої Богородиці усі присутні мали змогу приклонитися до чудотворної ікони з особистими проханнями.
Жителі та гості міста Ужгород мають змогу відвідати собор, де ікона перебуватиме до вівторка 5.07(до 07:00 ранку). Цілодобово тут звершуються акафисти та молебні до Пресвятої Богородиці “Призри на смирення”.
Фото Марії Гичка,Віталія Муха

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *