Расписание богослужения:

Каждодневное богослужение совершается в малом храме при соборе с 7 30 до 9 00.
Вечернее богослужение в 17 00.
В праздники совершаются две службы: ранняя – в 8 00; поздняя – в 10 00;
Крещение совершается по субботам в 10 00, по воскресениям-в 13 00;

8 комментариев к “Расписание богослужений

1. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли буде відбуватися недільна служба на карантині через ютуб?

2. Слава Ісусу Христу! Розмістіть, будь-ласка, на сайті графік проведення онлайн трансляцій богослужінь з 06.04. Спаси Господи!

3. Слава Ісусу Христа. В суботу 14.08.2021 о котрій годині почнеться служба зранку? Спаси Господи.

4. Доброго дня , в які дні робочі напротязі тижня можна исповедоватса и причаститса , єсли ли исповедь на вечерне?в 00:00?какие часи, спасибо

5. Доброго вечера! Скажите, пожалуйста во сколько будет служба 9 октября на праздник апостола Иоанна Богослова?

6. З Воскресним днем!
    Скажіть, будь ласка, сьогодні, 1 жовтня, початок Літургії о котрій годині? Буде служитися одна Літургія чи дві?
    Дякую.