Богоявлення Господнє. Велике освячення води на р.Уж 2016 (+фото)

Уже традиційно з 1991року (25 рік підряд!) за ініціативи і організації нашого настоятеля о.Димитрія Сидор, 19 січня після святкової літургії прихожани Свято-Хресто-Воздвиженського кафедрального собору (Української Православної канонічної церкви,) хресною ходою йдуть на єдину у світі Православну набережну до р.Уж, де відбувається Велике освячення води. З часу приходу на кафедру Мукачівсько-Ужгородської єпархії, ходу торжественно очолює наш владика архієпископ Феодор.
Як і щорічно, православна набережна була заповнена уся, від пішоходного мосту до будівлі обласної прокуратури. Цього року близько семи тисяч вірників приймали участь у спільній молитві на Ужгородському Йордані, який співом прикрашав і хор Хресто-Воздвиженського православного собору, регент протодиякон Феодор Копинець.
Також на торжественному освяченні води був присутній і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який привітав усіх присутніх зі святом. На завершення чину освячення води владика Феодор виголосив проповідь.