Всеношне бдєніє, утрення та святкова нічна Різдв’яна літургія св.Василія Великого у Хресто-Воздвиженському православному соборі

В ніч з 6 на 7 січня духовенство собору на чолі з настоятелем прот.Димитрієм Сидор, звершили Всеношне бдєніє, утреню та святкову нічну Різдв’яну літургію св.Василія Великого у Хресто-Воздвиженському православному соборі.
7 січня у день Різдва Христового о 10:00 звершили пізню літургію св.Василія Великого.
По завершенню літургій, настоятель прочитав Різдв’яне послання предстоятеля Украінськоі Православноі Церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія та архієпископа Мукачево-Ужгородського Феодора. Усі прихожани разом з духовенством славили народження Богомладенца Іісуса Христа традиційними колядами.
Христос Рождається!
Славіте Його!