Навечір’я Богоявлення

18 січня у день Навечір’я Богоявлення, настоятель прот.Димитрій Сидор разом з духовенством, звершив Божественну літургію та чин великого освячення води у Хресто-Воздвиженському православному соборі. По закінченню літургіі усіх прихожан окропили святою водою-великою агіасмою(що в перекладі з давньогрецькоі-святиня)

Запрошуємо на Велике освячення води на р.Уж!

Запрошуємо на Велике освячення води, яке традиційно православна громада Хресто-Воздвиженського собору організовує вже більше 25 років на Православній набережній м.Ужгород.
Початок літургіі 19.01 о 08:30, після вся громада йде торжественною ходою до набережної.
Хресний хід на річку Уж розпочнеться від Свято-Хресто-Воздвиженського собору о 10:30
Очолить Хресний хід та здійснить чин освячення води
Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський разом з настоятелем собору прот. Димитрієм Сидор та духовенством.