Вашоє Высокопреосвященство, дорогый Владыко Феодосий! (русинськы язык)

Вашоє Высокопреосвященство, дорогый Владыко Феодосий!

Приношу благодареніє Вам, как авторитетному архієрею, за Ваші труды по організації созданія межинародной правозащитной організації «Церковь против ксенофобії и релігійної дискримінації»,  в защиту православної вҍры и  Канонічної Церкви – УПЦ, про что успҍшно презентовано в день памяти святителя Николая Мирликийского,  опублікованієм Женевским медиа-клубом первого документа, важного для нас правозащитного сообщества.

Женевськый медіа-клуб опубліковав первый документ правозащитного общества: аргументованоє  заявленіє из перечисленієм фактôв судебного переслҍдованія архієреєв и духовенства УПЦ и фактôв дискримінації Канонічної УПЦ властями Украйины, — од містных рад до Верховної рады,  из участьôв государственных  силовых структур.

Більше десяти разів я мав офіційні зустрічи з представниками Євросоюзу,  ради Європи та інших правозащитных організацій.
В Брюсселю я три раз в зданію Європарламента при участі нашых організацій, я мав возможность доповҍдати про ситуацію из правами людей и нарушеніях прав нацменьшин в Украйині.

Се є мôй опыт планую зхосновати (використати) и в нашых трудах в рамках межинародного правозащистного обєднання “Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації”.
Хочу зауважити, же ксенофобія – се хворота 21 столітія, и є негативным явленієм, што май ширшоє чим просто релігійна дискримінація.
Вам, як предсҍдателю Координаційної рады сёго межинародного правозащитного обєдиненія, од имени Закарпатської групи правозащитної організіції выражаєм благодареніє и желаєме доброго здравія, твердости духа и многая лҍта.

Бог най хранит Вас од всякой напасти, в непрестанных молитвах  Вашей любящей паствы и помощи од всҍх добрых людей всей Украйины и архієрієв-правозащитникôв Церкви Православної!

Из  любовію во Христҍ, Господҍ и Спасителҍ нашем, член Координаційної рады межинародного правозащитного обєдиненія «Церковь против ксенофобії и релігійної дискримінації», смиренный прот.Димитрій Сидор.

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Феодосію! (українська мова)

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Феодосію!

Приношу подяку Вам, як авторитетному архієрею, за Вашу працю за організацію створення міжнародної правозахисної організації «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації» на захист православної віри та Канонічної Церкви – УПЦ, про що успішно презентовано клубому (в день пам’яті святителя Николая Мир Ликийского)  –  першого документа, принципового нам правозахисної організації.

Женевський медіа-клуб опублікував перший документ правозахисного товариства: аргументовану заяву з перерахуванням фактів судового переслідування архієреїв та духовенства УПЦ та фактів дискримінації Канонічної УПЦ владою України, — за участі місцевих рад та Верховної ради.

Понад десять разів я мав офіційні зустрічі з представниками Євросоюзу, Ради Європи та інших правозахисних організацій.

У Брюсселі в будівлі Європарламенту за участю наших організацій, я тричі мав можливість доповідати про ситуацію з правами людей та порушення прав нацменшин в Україні.

Це мій досвід планую використовувати і в наших працях у рамках міжнародного правозахисного об’єднання «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації».

Хочу зазначити, що ксенофобія – це хвороба 21 століття, і є ще негативнішим явищем, ніж просто релігійна дискримінація.

Вам, як представнику Координаційної ради цього міжнародного правозахисного об’єднання, від імені Закарпатської групи правозахисної організації висловлюємо подяку та бажаємо доброго здоров’я, твердості духу і многоліття.

Бог нехай береже Вас від всякої напасті, в молитвах Вашої любимої пастви та допомоги від усіх добрих людей з усієї України та архієріїв-правозахисників Вселенської Православної Церкви!

З любов’ю у Христі, Господі та Спасителі нашому, член Координаційної ради міжнародного правозахисного об’єднання «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації»,  смиренний Ваш помічник прот.Димитрій Сидор.

Сьогодні 27 грудня 2023 року відбулося чергове засідання Ужгородського міського суду по справі прот. Димитрія Сидора.

В порядку черги під час суду була прослухана 6-та проповідь від 14.10.2022р.,
«Покрова в Ужгороде и про фальшивый Томос». Від 14.10.2020.
Основна тема: Захист Церкви, твердження, що влада не сміє вмішуватися в справи релігійні, та заклик до мира між людьми і в нашій країні.
І, як завжди, дискусія щодо естетики форми мого обурення протиправними діями, скерованими проти УПЦ.

«ТО, що ми вірні Канонічної Церкви не пішли в ПЦУ – великоє щастя»